O nas

Propozycje

Duchowe Wspieranie Małżeństw

Rekolekcje

Zapisy

Kontakt

FanPage

Nagrania audio

Start

Szukaj na stronie

Referat Rodzin MSF

oficjalna stronaChcemy podzielić się z Wami tym, czym zajmuje się Referat Rodzin Misjonarzy Świętej Rodziny. Pokażemy zakres naszej działalności dla małżeństw sakramentalnych i rodzin. Zaprosimy Was na rekolekcje, dni skupienia, warsztaty: dla narzeczonych, dla małżonków, dla związków niesakramentalnych, rodzin z problemami, wakacje w Klasztorze dla rodzin z dziećmi.

Domy Rekolekcyjne
Misjonarzy Świętej Rodziny

przegląd ośrodków rekolekcyjnych MSF w Polsce Zobacz...

Propozycje dla Rodzin

lista wspólnot i grup zajmujących się rodziną
Wiele ośrodków rekolekcyjnych przygotowało serię rekolekcji i warsztatów mających na celu wspieranie rodziny, budowanie relacji między małżonkami, wzmacnianie w wierze i jedności, wreszcie propozycje spędzenia okresu wakacyjnego z całą rodziną na terenach klasztorów Misjonarzy Świętej Rodziny.

Zobacz...
Ojciec Berthier dał naszej wspólnocie zakonnej nazwę Świętej Rodziny i podał nam ją za wzór. Pobudzeni przez naszego Założyciela Jana Berthiera kładziemy nacisk, jako Misjonarze Świętej Rodziny, na duszpasterstwo rodzin. Chrześcijańskie rodziny są małymi Kościołami. W nich urzeczywistnia się Królestwo Boże i przez swoje promieniowanie oddziałują one pobudzająco na innych ludzi. W duchu ojca Jana duszpasterstwo rodzin jest dla nas także apostolatem powołań.